Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
B2010
Date: 4/7,4/8,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/24
Venue: Route 199
Pacesetter
OHHS Geresy Field
South Koontz
Blue Creek
Schneider
WATCH Field
Brackets: All Brackets

B2009 Division 1
Date: 4/7,4/8,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/23,5/26
Venue: Community Homecoming Park
Pacesetter
Route 199
Emory Adams Park
Brackets: All Brackets

B2009 Division 2
Date: 4/7,4/8,4/19,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22
Venue: Emory Adams Park
Schneider
South Koontz
Archbold Woodland
WATCH Field
Rolf Park
Blue Creek
Fireside Park
Total Sports
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

B2009 Division 3
Date: 4/8,4/20,4/21,4/22,4/25,4/26,4/27,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/20,5/23
Venue: Community Homecoming Park
Pacesetter
Conner Park
St Joes Sylv
Memorial Park
Brackets: All Brackets

B2009 Division 5
Date: 4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/24,5/26,5/29
Venue: Shawnee
Riverside Park
BG Comm Center
CD Brillhart
Pacesetter
Deters Park
Rolf Park
Brackets: All Brackets

B2008 Division 1
Date: 4/7,4/13,4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/25,5/1,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Route 199
Pacesetter
Blue Creek
BG Comm Center
Fireside Park
Pacesetter Indoor
Brackets: All Brackets

B2008 Division 2
Date: 4/8,4/12,4/13,4/21,4/22,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/25
Venue: Archbold Woodland
Blue Creek
South Koontz
Community Homecoming Park
Total Sports
Shawnee
Brackets: All Brackets

B2008 Division 3
Date: 4/7,4/8,4/15,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24,5/25,5/26,5/31
Venue: Delta Park
OHHS Geresy Field
Biddle
Emory Adams Park
Pacesetter
Elida
Route 199
Bryan Recreational Park
WATCH Field
Valentis Athletica Vplex
Pacesetter Indoor
Brackets: All Brackets

B2008 Division 4
Date: 4/12,4/13,4/14,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/12,5/18,5/19,5/20
Venue: Deters Park
Route 199
Riverside Park
Blue Creek
BG Comm Center
Shawnee
CD Brillhart
Brackets: All Brackets

B2007 Division 1
Date: 4/6,4/13,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/23,5/24,5/25,5/30
Venue: Emory Adams Park
Shawnee
Community Homecoming Park
Fireside Park
Blue Creek
VB SportsPlex
BG Comm Center
Soccer Centre Rossford
Total Sports
Brackets: All Brackets

B2007 Division 2
Date: 4/7,4/20,4/21,4/22,4/28,5/2,5/5,5/6,5/8,5/10,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24,5/29,5/31
Venue: South Koontz
Pacesetter
Blue Creek
OHHS Geresy Field
Archbold Woodland
Indian Creek Park
Schneider
Brackets: All Brackets

B2007 Division 3
Date: 4/7,4/8,4/13,4/20,4/21,4/22,4/26,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/18,5/19,5/20,5/23,5/26
Venue: Firemans Park
Shawnee
Route 199
Valentis Athletica Vplex
Conner Park
Erme
Delta Park
Brackets: All Brackets

B2007 Division 4
Date: 4/11,4/20,4/21,4/22,5/1,5/2,5/5,5/6,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/29
Venue: Liberty Benton HS
Blue Creek
BG Comm Center
CD Brillhart
Schneider
Brackets: All Brackets

B2006 Division 1
Date: 4/6,4/8,4/11,4/12,4/20,4/25,4/28,5/1,5/4,5/5,5/6,5/10,5/17,5/23,5/25,5/26,5/27
Venue: Emory Adams Park
BG Comm Center
Elida
Blue Creek
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

B2006 Division 2
Date: 4/6,4/8,4/12,4/13,4/14,4/20,4/22,4/24,4/30,5/1,5/4,5/5,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/29
Venue: Schneider
Shawnee
South Koontz
Community Homecoming Park
Archbold Woodland
Rolf Park
South Side Church
Brackets: All Brackets

B2006 Division 3
Date: 4/7,4/18,4/20,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,5/1,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/25,5/29
Venue: Route 199
Blue Creek
Delta Park
Biddle
Evergreen Elementary
Oregon Rec Complex
Brackets: All Brackets

B2006 Division 4
Date: 4/13,4/19,4/20,4/21,4/22,5/1,5/2,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/24
Venue: Fireside Park
Pacesetter
BG Comm Center
Erme
Riverside Park
CD Brillhart
Brackets: All Brackets

B2005 Division 1
Date: 4/11,4/15,4/18,4/22,4/25,5/5,5/6,5/9,5/13,5/16,5/19,5/20,5/23,5/25,5/26,5/27,5/30
Venue: Rolf Park
Blue Creek
Pacesetter
Mitchell Park
ONU
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

B2005 Division 2
Date: 4/6,4/8,4/11,4/13,4/14,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23,5/26
Venue: Route 199
Liberty Benton Middle School
Riverdale
BGSU INTRA
Community Homecoming Park
Delta Park
Archbold Woodland
Indian Creek Park
Schneider
Brackets: All Brackets

B2004 Division 1
Date: 4/8,4/12,4/19,4/20,4/22,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25,5/30
Venue: Citizen Park
Valentis Athletica Vplex
Conner Park
Emory Adams Park
ONU
Community Homecoming Park
Elida
Brackets: All Brackets

B2003 Division 1
Date: 4/7,4/8,4/11,4/20,4/21,4/24,4/25,4/26,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/22,5/24,5/25,5/30
Venue: Evergreen Elementary
BGSU INTRA
Delta Park
Pacesetter
Indian Creek Park
Fireside Park
Brackets: All Brackets

B2003 Division 2
Date: 4/7,4/8,4/14,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/26
Venue: Rolf Park
Riverside Park
South Koontz
Erme
Archbold Woodland
CD Brillhart
Cory Rawson Union Township
BGSU INTRA
Brackets: All Brackets

G2010
Date: 4/13,4/15,4/20,4/21,4/22,4/25,4/28,5/1,5/5,5/6,5/8,5/12,5/17,5/18,5/19,5/20,5/23,5/29
Venue: BG Comm Center
Pacesetter
Blue Creek
GTFC Owens
WATCH Field
Brackets: All Brackets

G2009 Division 1
Date: 4/7,4/8,4/21,4/22,4/23,5/6,5/11,5/12,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/25,5/30
Venue: Emory Adams Park
Fireside Park
Community Homecoming Park
GTFC Owens
WATCH Field
GNAT Homecoming Park
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

G2009 Division 2
Date: 4/14,4/21,4/22,4/26,4/27,5/5,5/6,5/10,5/13,5/16,5/19,5/20,5/22,5/23
Venue: Liberty Benton HS
Pacesetter
Firemans Park
Rolf Park
Blue Creek
Total Sports
Pacesetter Indoor
Brackets: All Brackets

G2009 Division 3
Date: 4/8,4/20,4/21,4/22,4/29,5/6,5/7,5/11,5/12,5/18,5/19,5/20,5/22,5/25
Venue: Shawnee
Blue Creek
Archbold Woodland
OHHS Geresy Field
WATCH Field
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

G2008 Division 1
Date: 4/8,4/13,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: OHHS Geresy Field
Oregon Rec Complex
Beaverdam
GTFC Owens
Pacesetter
Route 199
Emory Adams Park
WATCH Field
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

G2008 Division 2
Date: 4/7,4/8,4/13,4/14,4/19,4/21,4/22,4/23,4/29,5/5,5/6,5/12,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Bryan Recreational Park
Shawnee
VB SportsPlex
Liberty Benton HS
Archbold Woodland
Delta Park
Blue Creek
Genoa Veterans Park
GTFC Owens
Brackets: All Brackets

G2007 Division 1
Date: 4/8,4/13,4/20,4/22,4/27,4/28,5/4,5/5,5/6,5/9,5/12,5/13,5/19,5/20,5/21,5/24,5/29,5/30
Venue: Bryan Recreational Park
Route 199
Valentis Athletica Vplex
Emory Adams Park
Elida
Genoa Veterans Park
Pacesetter
Brackets: All Brackets

G2007 Division 2
Date: 4/8,4/13,4/14,4/16,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/5,5/6,5/11,5/12,5/19,5/20,5/23,5/25,5/31
Venue: Shawnee
Blue Creek
Soccer Centre Rossford
Village Park
Biddle
Delta Park
GTFC Owens
Brackets: All Brackets

G2007 Division 3
Date: 4/10,4/11,4/14,4/21,4/23,4/26,5/1,5/5,5/8,5/11,5/12,5/15,5/16,5/19,5/20,5/22,5/23,5/30
Venue: Firemans Park
BG Comm Center
Riverside Park
Rolf Park
Blue Creek
Total Sports
Brackets: All Brackets

G2006 Division 1
Date: 4/7,4/8,4/14,4/19,4/21,4/22,4/25,4/26,5/5,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24,5/29
Venue: Fireside Park
Rolf Park
Emory Adams Park
Oregon Rec Complex
South Koontz
Valentis Athletica Vplex
Brackets: All Brackets

G2006 Division 2
Date: 4/7,4/10,4/19,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24,5/26,5/29,5/30
Venue: Pacesetter
Route 199
Archbold Woodland
Elida
Indian Creek Park
GTFC Owens
Fireside Park
Brackets: All Brackets

G2005 Division 1
Date: 4/7,4/8,4/9,4/11,4/14,4/21,4/24,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Genoa Veterans Park
Emory Adams Park
Liberty Benton Middle School
Soccer Centre Rossford
VB SportsPlex
Brackets: All Brackets

G2005 Division 2
Date: 4/7,4/8,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/1,5/5,5/6,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23,5/26,5/27
Venue: South Koontz
Upper Sandusky
Archbold Woodland
Community Homecoming Park
BGSU INTRA
Riverside Park
Ottawa Hills 11v11
Blue Creek
Total Sports
Brackets: All Brackets

G2004 Division 1
Date: 4/6,4/7,4/8,4/14,4/17,4/20,4/22,5/5,5/6,5/8,5/12,5/16,5/19,5/20,5/26,5/30
Venue: Soccer Centre Rossford
Rolf Park
Fireside Park
Citizen Park
Stony Ridge
Brackets: All Brackets

G2003 Divison 1
Date: 4/8,4/13,4/17,4/21,4/22,4/23,4/29,5/6,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/24,5/26,5/29
Venue: BGSU INTRA
Biddle
Archbold Woodland
Riverdale
Elida
Liberty Benton HS
Brackets: All Brackets

G2003 Division 2
Date: 4/7,4/8,4/18,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Delta Park
VB SportsPlex
Evergreen Elementary
Pacesetter
Swanton High School
Fireside Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.